Táto stránka používa súbory cookies pre zaistenie funkčnosti webu a získavanie štatistík návštevnosti webu. Viac informácií.

Výhody poistenia od poisteny.sk

S naším online poistením od poisteny.sk získate:

Nezávislé porovnanie cien - Ceny  poistení vám porovná a vypočíta naša online kalkulačka, ktorá ich zoradí od najnižšej po najvyššiu. Naša kalkulačka porovná všetky ceny od všetkých poisťovní, vráatne tých, ktoré nie sú obchodným partnerom poisteny.sk  Poistenie je vám odporučené na základe najnižšej konečnej ceny, nie podľa poisťovne. Takýmto spôsobom vám garantujeme skutočne nezávislé porovnanie cien na trhu.

Najlepšie ceny na trhu -  Ceny našej online kalkulačky sú počítané automaticky s najvyššou možnou zľavou a bonusom, ktoré je možné získať. Kamenné poisťovne či sprostredkovatelia poistenia často neuplatňujú maximálne zľavy a bonusy. Naše sadzobníky sú pravidelne aktualizované, môžetesi byť vždy istý správnosťou výpočtu. Ceny vypočítané našou kalkulačkou sú konečné, bez  následných navýšení.

Najvýhodnejšie poistenie na trhu -  V našej online kalkulačke okrem najnižších cien nájdete vedľa každej ponuky aj odkaz na ďalšie výhody ktorá daná poisťovňa ponúka či už vo forme asistenčných služieb, doplnkových pripoistení, úrazových pripoistení, poistenie batožiny, čelného skla atď. Zístite, že občas za drobný rozdiel v cene môžete veľký rozdiel vo výhodách.

Najvýhodnejšie poistenie na trhu už aj telefonicky

+421948589890, +421917556616 každý pracovný deň od 8.00 do 16.00

Uzatvorenie zmluvy pohodlne a online - Sami si s pomocou našej online kalkulačky vypočítaťe a porovnáte ceny poistenia. Samostatne si aj jednoducho a pohodlne uzatvoríte poistnú zmluvu. Všetko potrebné vybavíte z pohodlia domova, bez zdĺhavého chodenia z poisťovne do poisťovne a manuálneho prepočítavania.

Platbu priamo na účet poisťovni -  Naši klienti platia poistné vždy priamo do vybranej poisťovne.

Prehľad o svojich zmluvách v klientskej zóne - Pre prihláseného používateľa /klienta umožňuje prehliadanie zoznamu už uzatvorených poistných zmlúv.  Používateľovi sa v archíve zobrazuje: číslo návrhu, poisťovňa, vozidlo, platnosť zmluvy, ročné poistné, návrh poistnej zmluvy, dočasná biela karta.

Možnosť prepočítať svoje zmluvy jedným kliknutím - Naši klienti si v klientskej zóne majú k dispozícii prepočítanie poistného k aktuálnemu dňu na základe už zadaných údajov. To všetko jednoducho jedným kliknutím

Uložiť ponuku do PDF - Uložte si svoj prepočet do PDF dokumentu, ktorý bude obsahovať údaje o vozidle, pre ktoré bola vypočítaná ponuka, zoznam poistných produktov od všetkých poisťovní, informáciu o výške poistného krytia a výške poistného.

Pošleme Vám ponuku e-mailom – po stlačení tlačidla sa nad ponukou poistných produktov zobrazí predvyplnený e-mail, pre odoslanie e-mailu, stačí doplniť odosielateľa prijímateľa. Po odoslaní e-mailu sa bude v prílohe nachádzať aj PDF dokument s ponukou produktov.

Bezplatné odborné poradenstvo a servis - Našim klientom ponúkame odborné poradenstvo, tak pri uzatváraní poistenia, ako aj počas celej doby trvania poistného vzťahu. Bezplatne a ochotne pomôžeme pri riešení problémov,  likvidácii poistných udalostí ako aj s bežnou komunikáciou s poisťovňou . Sme pripravený pomôcť telefonicky s našimi špecialistami neživotného poistenia. Chceli by ste sa dozvedieť viac zavolajte našim špecialistom  +421948589890, +421917556616 každý pracovný deň od 8.00 do 16.00

           
Pozor!

Kontakt

Adresa: Masarykova 2, 040 01 Košice

Tel.: +421 917 55 66 16

Email: poisteny@poisteny.sk